MŪSŲ MINTYS APIE IT TENDENCIJAS

Lankomumo statistikos įrankiai – kurį pasirinkti?

Lankomumo statistika yra be galo svarbi kiekvienam internetiniam projektui, kad galėtume sekti savo vartotojų srautus, tačiau kurį įrankį naudoti – šiandien šiame straipsnyje ir bandysime apžvelgti.

Lietuvoje vis dar gana populiarus įrankis lankytojų statistikai sekti yra Hey.lt skaitiklis. Sunku paaiškinti, kodėl šis  įrankis vis dar yra naudojamas, nes jis nesuteikia jokių duomenų puslapio administratoriams apie apsilankiusius lankytojus. Hey.lt skaitiklis rodo tik lankytojų skaičių, jokio kito feedback’o ši sistema nepateikia, todėl tai yra tikrai nenaudinga internetinių svetainių savininkams. Jūs negalite žinoti iš kokių puslapių atėjo jūsų klientas, bei ką jis peržiūrėjo. Taigi Identity Studio komanda pataria nenaudoti Hey.lt skaitiklio, nes naudos iš šio skaitiklio tikrai nėra.

Skaityti straipsnį

Sėkmingai pardavimai internete: Kas? Kaip?

Dabartinėje visuomenėje susiduriame su begale reklamos būdų. Sunku pasakyti, kuri būdas yra pats veiksmingiausias, tačiau mūsų nuomone, taip sparčiai tobulėjant informacinėms technologijoms – SEO paslaugos yra būtinos kiekvienam verslui, kuris užsiima elektronine prekyba. Žinoma, galbūt nemažai daliai klientų gali atrodyti, kad aukštos vietos Google pozicijos negali garantuoti augančių pardavimų ir investicijos į šią niša gali neatnešti norimo pelno, tačiau mes žinome, kad norint sėkmingai vykdyti pardavimus būtinas mūsų paslaugų derinys.

Vienas iš papraščiausių dalyku tai pardavyneti prekes su nuolaida pasaulyje.

Skaityti straipsnį

Google Adsense – kas tai?

Nemaža dalis vartotojų nėra susidūrę su Google Adsense paslauga, taigi kas vis dėlto yra Google Adsense? Atsakymas labai paprastas tai reklaminiai baneriai už kuriuos jums mokami pinigai. Jei turite internetinę svetainę, kurioje yra didelis lankomumas, galite patalpinti šiuos banerius ir taip uždirbti pinigus. Atrodytų viskas yra gana paprasta ir aišku, tačiau Identity Studio komandai teko susidurti su Google Adsense, ir iš tiesų viskas nėra taip paprasta kaip gali atrodyti.

Skaityti straipsnį

El. komercija – apmokėjimo būdai

Vienas populiariausių būdų susimokėti už prekes ar paslaugas internetu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Sistema suteikia tiesioginio bank-link paslaugą su visais pagrindiniais bankais, taip pat gali sugeneruoti unikalų kodą sąskaitoje faktūroje, kurio pagalba vartotojai gali sumokėti R-kioskuose ir Maximos prekybos centruose.

Skaityti straipsnį

TVS - turinio valdymo sistemos

TVS nereikalauja HTML žinių bei programavimo, tinklalapį gali valdyti tiesiog Jūsų įmonės sekretorė. Vienas pagrindinių tikslų – užtikrinti įmonės informatyvumą bei atskleisti savo įmonės veidą potencialiems klientams.

Kada turėtumėte naudoti mūsų Turinio valdymo sistemą (TVS)?

Skaityti straipsnį