Google Adsense – kas tai?

Nemaža dalis vartotojų nėra susidūrę su Google Adsense paslauga, taigi kas vis dėlto yra Google Adsense? Atsakymas labai paprastas tai reklaminiai baneriai už kuriuos jums mokami pinigai. Jei turite internetinę svetainę, kurioje yra didelis lankomumas, galite patalpinti šiuos banerius ir taip uždirbti pinigus. Atrodytų viskas yra gana paprasta ir aišku, tačiau Identity Studio komandai teko susidurti su Google Adsense, ir iš tiesų viskas nėra taip paprasta kaip gali atrodyti.

Problemos kilusios pradedant Google Adsense kampaniją.

1)      Visų pirma reikia užsiregistruoti ir susikurti Google Adsense paskyrą. Tai nėra sudėtinga, svarbiausia nurodykite savo tikruosius duomenis, kad vėliau nebūtų problemų norint išsigryninti pinigus į savo banko kortelę.

2)      Toliau pridėkite projektą, kuriame talpinsite reklamą ir laukite patvirtinimo. Mūsų komandai teko susidurti su problemomis, jog daugiau nei savaitę projektai nebuvo patvirtinami, todėl tai ne tik erzindavo, tačiau kėlė abejonių ar internetiniai projektai atitinka Google kriterijus.

3)      Jei jūsų projektai buvo sėkmingai patvirtinti, susikurkite reklamos kampanijas ir tuos reklaminius kodus patalpinkite internetiniame puslapyje. Tai nėra pernelyg sudėtinga nes visą informaciją galite rasti internete. Žinoma talpinimo būdai gali skirtis priklausomai nuo to kokią turinio valdymo sistemą naudojate.

4)      Patalpinus skelbimus, jie nebus rodomi iš karto, reiks šiek tiek luktelėti, bet galite nesijaudinti, nes reklaminiai baneriai tikrai bus publikuojami.

5)      Paskutinis, ne ką mažiau svarbus dalykas – nebandykite spaudinėti savo banerių patys. Taip galite gauti ban‘ą ir daugiau nebegalėsite naudotis Google Adsense paslaugomis.

Taigi linkime sėkmės pradedant reklamines kampanijas bei uždirbant pirmuosius pinigėlius iš internetinio turinio.

P.S. Norint išsigryninti pinigus Lietuvoje, t.y. pervesti juos į savo banko sąskaitą yra reikalingas individualios veiklos pažymėjimas.