Internetinių svetainių kūrimas

Kas tai?
Internetinė svetainė – įmonės reprezentacinė priemonė pritraukti ar informuoti klientus internetu. Mes jums galime pasiūlyti puikią kainą ir kokybę sukuriant internetinę svetainę, taip pat galime padėti ją optimizuoti, kad pagal tam tikrus raktažodžius jūsų klientai surastų jus Google paieškoje.

Kokia Turinio Valdymo Sistema (TVS)?

Specializuojamės Drupal TVS. Ji veikia moduliniu principu ir naudoja tik numatytąjį funkcionalumą, todėl neapkrauna serverio naudojant bereikalingus resursus. Informaciją sukelti bei atnaujinti galės jūsų dabartiniai darbuotojai, net neturintys IT žinių. 

Optimizavimas Paieškos Sistemoms (SEO)?
Kintant Google algoritmams, kurie lemia, kaip jūs pozicionuojate Google paieškoje svarbu, ne tik pati svetainės, tačiau ir jos turinys. Dauguma naujas svetaines kuriančių įmonių jums tik sukuria internetinę svetainę, tačiau nepasirūpina unikaliu turiniu pagal jūsų įmonės vykdomą veiklą. Todėl tai lemia, jog klientai sunkiau ras jus, todėl gali būti jog parduosite mažiau prekių ar paslaugų. Konsultuojame ir rekomenduojame priemones, kaip jūsų puslapis galėtų būti matomgas paieškos sistemose.

Garantija?
Visoms sukurtoms svetainėms yra suteikiama 24 mėnesių garantija.